ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

Opendart, Bilişim ve Eğitim sektöründeki köklü geçmişi, 20 yıllık deneyimi, sektöre kazandırdığı yüzlerce öğrenci, saha tecrübeli ve sertifikalı danışmanlarıyla, Kamu kurumları ve özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirme hizmeti sunmaktadır.

book
BİREYSEL EĞİTİMLER

Eğitim standartlarına uygun konforlu sınıfları ve tecrübeli eğitmenlerimizle, öğrencilerimize sertifikalı ve kaliteli eğitim hizmeti sunmaktayız.

globe
KURUMSAL EĞİTİMLER

Opendart, büyük ve orta ölçekli firmalara, hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenen kurumsal eğitimlerle, verimlilik artışı sağlar.

instructors
PROJE GELİŞTİRME

Bilişim sektöründeki bilgi birikimi, tecrübe ve hazır altyapılarımız ile müşterilerimize kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

TEKNOLOJİLER

Opendart, hedefe ulaşan proje süreçleri için yazılım geliştirme hizmetlerini kategorilere ayırmıştır.

OPENDART AKADEMİ

Bilişim alanında verdiği kariyer/sertifikasyon ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra kurumsal gereksinimlere de çözümler sunarken güvenirliğini sürekli kılan özgün bir eğitim sistematiği ile hizmet vermektedir.

Opendart Akademi, bilişim sektörü çalışanı olan ve akademik kariyerine devam eden, sektör tecrübeli uzmanlarıyla kurum ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik ileri uzmanlık eğitimleri sunmaktadır. .

  • 260

    Eğitimler
  • 152

    Etkinlikler
counter_icon1

800+

Öğrenci

counter_icon2

10

Eğitim

counter_icon3

7+

Sertifikalı Eğitmen

counter_icon4

12+

Kazanılan Ödüller

Referanslarımız

Kurumsal eğitimlerimizde, eğitim içeriği, mekan, katılımcı sayısı ve tarih bilgisi firma taleplerine göre belirlenerek, en verimli eğitim hizmetini sunmaya özen göstermekteyiz.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Bilişim ve Eğitim sektöründeki köklü geçmişimiz, kurslarını başarıyla tamamlamış yüzlerce öğrenci ve danışmanlık hizmeti sunduğumuz, onlarca kurumsal firma ile eğitim kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz.

flutter_egitimi

FLUTTER KURSU-EĞİTİMİ İLE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Dart programlama dilini kullanarak Flutter Eğitiminde, IOS ve Android platformlara tek bir yazılım dili ile Native uygulamalar geliştirebilirsiniz.

java_spring_framework

SPRING FRAMEWORK İLE KURUMSAL UYGULAMA GELİŞTİRME

Dünyanın en popüler ve en güçlü programlama dilleri arasında yer alan Java ile programlamanın detayları en temelden ve uygulamalı olarak işlenecektir.

course_img3

SWİFT - SWİFT UI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME

Bu eğitimle beraber, swift, swift UI programlama dillerini kullanarak, iPhone, iPad, iWatch, AppleTV uygulamaları geliştirmeyi öğreneceksiniz.

course_img4

KURUMSAL ASP .NET CORE MVC WEB TASARIM/YAZILIM EĞİTİMLERİ

Günümüzde en çok talep edilen programlama frameworklerden birisi olan .NET Core kütüphanesi, birçok projeyi başarılı bir şekilde geliştirmeyi sağlar.

react_native

REACT NATİVE KURSU-EĞİTİMİ İLE MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

React Native, Facebook tarafından geliştirilen ve sürekli desteklenen, Android, iOS ve web uygulamalarını kolayca geliştirmek için kullanılan bir framework'tür.

vuejs_egitimi

KURUMSAL VUE.JS EĞİTİMİ BAŞLANGIÇ VE İLERİ SEVİYE

Vue.JS, Front-End geliştiricileri için Tek Sayfa Uygulamaları - SPA(Single Page Application) geliştirmede popüler, önemli ve faydalı bir kütüphanedir.

Eğitim Fırsatlarını Kaçırma!

Hemen Bilgi Al

girl_img