Hakkımızda

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve Türkiye’nin saygın kurumlarının bilişim projelerine danışmanlık hizmeti veren OpenDart uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır.

Opendart, bilişim sektöründe “değer üreten ve iş hayatında geçerliliği olan öğrenim” eksiğini görerek 2014 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosuyla Opendart, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar.

 

Opendart, Kariyer/Sertifikasyon ve Uzmanlık Eğitimlerinin tamamında; sadece birer eğitmen olmayan, aynı zamanda birer akademisyen, yazar, proje yöneticisi, danışman, sektörde aktif görev alan ve alanında uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip eğitmenlerle hizmet sunmaktadır. Bu yanıyla; gerçek hayat deneyimlerini Opendart’ı tercih eden bireylerle paylaşarak, İŞ’e yarayan eğitim hizmeti ile sektörde fark yaratmaktadır.

 

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Opendart uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. Opendart danışmanları yurtdışı eğitimlerine sıkça katılarak, henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini ve uluslararası yetkinliklerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız; edindikleri tecrübe ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.


Bize Ulaşın

Eğitim Tarihleri

  • Pazartesi-Cuma: 19:00 - 22:00
  • Cumartesi:Pazar 09:00- 13:00 ile 14:00-18:00

En Son Tweetler